Poszukujesz sprzętu najwyższej jakości w atrakcyjnej cenie ?

Tak - dobrze trafiłeś. Jest u nas dostępny dla każdego w klasie jakościowej A+!

Dlaczego My?

Ponieważ dostarczamy Tobie sprzęt najwyższej klasy w atrakcyjnej cenie.

Dlaczego warto wybrać komputer poleasingowy?

Dzięki współpracy z firmami leasingowymi sprowadzamy najwyższej jakości, poleasingowy sprzęt komputerowy. Ma on tą przewagę, że został już sprawdzony i był użytkowany przez zachodnioeuropejskie firmy. Najważniejsze zalety sprzętu poleasingowego postaramy się przybliżyć w trzech prostych punktach:

Dla kogo?

Zaufało nam wielu klientów. Ci początkujący i bardziej doświadczeni gracze, ci którzy tworzą i montują, ci którzy serfują i facebookują, i ci którzy piszą nudne dokumenty. I Ci wiecznie na łączach też.

 

Po pierwsze jest on dostępny dla każdego ze względu na swoją atrakcyjną cenę.

Po drugie – tylko renomowani producenci – czyli produkty niezawodne o wysokiej stabilności działania, bezawaryjności i cichej pracy.

Po trzecie – tylko najwyższa jakość – czyli najlepsze podzespoły, które zostały użyte do jego produkcji w linii biznesowej.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów uruchomiliśmy również możliwość wgrania wybranego dodatkowego oprogramowania za niewielką opłatą. Tak aby każdy użytkownik mógł korzystać już w pełni ze swojego bezpiecznego komputera.

Wartość sprzętu poleasingowego jest znacznie większa niż sprzętu oferowanego przez markety. Sprzęt używany w firmach zachodnioeuropejskich odznacza się dużą wydajnością i długą żywotnością.

Procedury użytkowania go w tych przedsiębiorstwach są restrykcyjne, co powoduje iż otrzymujemy w pełni sprawne urządzenia gotowe służyć długi czas swoim nowym właścicielom.