Computer Alliance 

Computer Alliance działa na rynku od 2012 roku. Od początku istnienia firmy dokładamy wszelkich starań, by w Twojej ręce trafił najlepszej jakości sprzęt poleasingowy. Tylko od największych światowych producentów, zawsze w przystępnej cenie !

Nasz salon sprzedaży

Klienci indywidualni zakupują tylko najwyższą i najlepszą jakość, sprzęt klasy jakościowej A.

Laptopy poleasingowe klasy jakościowej A dostępne są od ręki dla każdego w niskich cenach w naszych sklepach firmowych w Gdańsku, Krakowie, Łodzi, Warszawie oraz Wrocławiu.

Najlepszej jakości sprzęt poleasingowy

Komputer i laptopy klasy jakościowej A+ od Computer Alliance LTD to produkty po fabrycznym odnowieniu  lub powystawowe.

Największych światowych producentów

Sprzęt który oferujemy głównie pochodzi z leasingów zagranicznych, nadwyżek magazynowych, powystawowych z prezentacji lub targów.

Zawsze w przystępnej cenie

Są to komputery w idealnym stanie technicznym i wizualnym

Naprawa w niskich cenach!

Według klientów nasz serwis komputerowy jest najlepszy w Warszawie. Skontaktuj się i sprawdź pod numerem:

+48 510 039 736

lub napisz maila:

serwis@computer-alliance.pl

Zadzwoń do nas!

Nasi handlowcy pomogą dobrać sprzęt dopasowany do Twoich potrzeb, jesteśmy dostępni pod numerem:

klienci indywidualni i biznesowi:  +48 503-458-625

 

Cele nadrzędne

Celem nadrzędnym firmy Computer Alliance  jest wypracowanie standardów usług kojarzących się z doskonałą obsługą i pomocą klientowi ze strony wykwalifikowanej kadry pracowniczej. Priorytetem działań firmy jest dostarczanie komputerowego sprzętu poleasingowego, największych światowych producentów, z zachowaniem obsługi na najwyższym poziomie przy jednoczesnej sprzedaży produktów w przystępnej cenie.

Każdy z oferowanych sprzętów jest starannie testowany, by spełnić Twoje potrzeby i oczekiwania. Dzięki temu mamy pewność, iż otrzymasz od nas niezawodny, markowy produkt. Dbamy również o wysoki standard i jakość obsługi oraz pomocy specjalistycznego serwisu oferowanej naszym klientom. Wiemy bowiem, jak ważne jest wsparcie doświadczonej kadry w zakupie sprzętu komputerowego. Na nas możesz zawsze liczyć!